Lifestyle

Jóga a recenze Microbiotic Max

Zdravý životní styl a cvičení jógy…

Krásný den, venku je čím dál krásněji, počasí teplejší a dny jsou krásně dlouhé. Poslední rok byl hodně náročný a já jsem hodně pracovala z domu. Největší část dne trávím u počítače a s tou se dostavila bolest zad a psychické vyčerpání, byla jsem často bez nálady a bez energie. 

Proto jsem se rozhodla cvičit jógu a trávit více času v přírodě, když mě kontaktovala firma Herbalife Nutrition, zda- li v rámci spolupráce nechci vyzkoušet jejich podložku na jógu a začít cvičit neváhala jsem. 

CO SI PŘEDSTAVIT POD SLOVEM JÓGA? 

Jóga je pro mě uklidnění, relaxace a taky čas stráveny sama se sebou v přítomnosti. Nejstarší zmínky sahají až do roku 900-500 před naším letopočtem. 

Jóga je rozdělovaná podle poselství, pro tělo nebo lidskou mysl a je čistě na nás, kterou cestu zvolíme. Někdo cvičí jógu kvůli fyzickému zdraví, někdo zase kvůli tomu psychickému nebo kombinaci obojího. Jóga je přístup k životu, cesta i cíl zároveň. 

Nejvíce lidí si jógu představí jako cvičení, které zvyšuje odolnost a zdatnost organismu a zlepšuje funkci centrální nervové soustavy. Cvičení jógy celkově pomáhá k protažení těla, jeho zpevnění a zároveň zbavení se stresu a celkovému uvolnění. Po každém cvičení má člověk hned lepší náladu, proto je dobré cvičit pravidelně. 🙂 

Na józe se mi úplně nejvíce líbí to, že ji může cvičit opravdu každý. Stačí si jen najít ty správné cviky. Jógu můžou cvičit děti, maminky, páry nebo třeba senioři. 🙂 Je na tolik univerzální, že ji může cvičit kdokoliv. 

Pro ty, kteří se chtějí jógou zabírat do hloubky, může být zajímavé to, že je rozdělena do několika souborů různých praktik. 

SMĚRY JÓGY

  • Bhakti Yoga – cesta emocí a duševní oddanosti
  • Jnana Yoga – cesta vědění (moudrosti)
  • Karma Yoga – cesta obětavé, nesobecké pomoci a skutků
  • Hatha Yoga – cesta čištění a posílení těla pomocí ásan, krijí a pranajámy (příprava pro Raja jógu)
  • Raja Yoga – kultivace vyššího vědomí, rozvoj stavu meditace (vychází z Patandžaliho Ashtanga jógy)
  • Mantra Yoga – cesta zvuků (recitace nebo opakováni manter)

BALÍČEK OD FIRMY HERBALIFE

Už jsem vám řekla něco o józe a proč jsem se ji rozhodla cvičit a teď vám povím něco o krásné balíčku, který jsem dostala na vyzkoušení od firmy Herbalife. Balíček obsahoval tuhle krásnou fialovou podložku na jógu, kterou můžete vidět na fotkách, úžasnou příručku o tom, jak jógu cvičit a taky doplněk stravy Microbiotic Max

A co je vlastně doplněk stravy Microbiotic Max

Je to jejich novinka a taky doplněk stravy, který obsahuje probiotika a prebiotickou vlákninu.? Obsahuje 2 miliardy živých bakterií, takže pomáhá trávení a uvádí do rovnováhy střevní mikroflóru. Chutná skvěle po vanilce a je bezlepkový a bez přidaného cukru. Vše je v malých sáčcích, takže vhodné taky na cestování. Má vysoký obsah vlákniny a neobsahuje žádná sladidla, barviva ani konzervanty. Tento produkt je super v rámci vyvážené a pestré stravy, jako součást aktivního zdravého životního stylu.

Doufám, že vás můj článek inspiroval ke cvičení a příště si třeba zacvičíme spolu. 🙂 

Pokud se Vám moje články líbí, nezapomeňte mě sledovat i na sociálních sítích. ♡ Instagramhttps://www.instagram.com/mia.malis/?hl=cs

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.